0 (532) 220 20 06 info@izmirturkuaztur.com Hafta İçi : 08:00 - 20:00

HAKKIMIZDA

Öğrenci olmak zor, okula gitmek daha da zor... Ah bir de sabahları sıcacık yataktan çıkıp hazırlanmak yok mu! Yatakta geçirilen o beş dakika bir ömre bedel değil midir, bu havada okula gidilmek zorunda mıdır sanki? Bu soruya verdiğiniz cevabı buradan duyar gibiyiz. Bizler en temel felsefemiz olan gün nasıl başlarsa öyle biter ilkesini her zaman ilk planda tutuyor, sizi her gün sımsıcak bir gülümsemeyle karşılıyoruz. En zorlu hava şartlarında bile kendinizi evde gibi rahat hissedebilmeniz için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübeden olsa gerek, sizlerin dilinden çok iyi anlıyoruz. Trafik bilinci ve sorumluluğuna sahip şoförlerimiz ile yolculuğunuzu en güvenli şekilde sağlıyoruz. Turkuaz Turizm olarak sizlerin okul servisi görevini üstlenerek eğitiminize bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Okul servisi dışında sizlerden gelen talep doğrultusunda şirketiniz bünyesindeki personeller için servis aracı hizmeti verdiğimiz gibi turizm ve grup gezileri için de güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlıyoruz.

Kısaca söylemek gerekirse ulaşımla ilgili bir ihtiyacınız olduğu anda Turkuaz Turizm olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

İZMİR TURKUAZ TURİZM personel taşımacılığındaki misyonu psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir. İZMİR TURKUAZ TURİZM öğrenci taşımacılığındaki misyonu anne, baba ve sizler için çok değer verdiğimiz çocuklarımızın okul, dershane ve kreşlerine en güvenli konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine güler yüzlü sürücülerimizle özen göstererek ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz öğrencilerin hiçbir koşulda zaman ve güven kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.